Sensus Şarap & Peynir Butiği

gezenbirileri


Sensus Şarap Butiği,Galata Kuesi’nin yakınlarındakiAnamon Otel’in alt bölümünde yer almaktadır.İstanbul’un sadece Türk şaraplarının ve türk peynirlerinin bulunduğu ilk şarap evi. Mekan mahzen benzeri şekilde dizayn edilmiş, taş duvarlarla süslenmiş. Burada her yer şarap şişeleriyle dolu ve aynı zamanda çok ucuz fiyata ürünlerin satıldığı market bölümü de var. Hiç duymadığınız ya da duyduğunuz şarapları ve mezeleri buradan satın alıp evinizde keyfinize devam edebiliyorsunuz.

İçerinin dekorasyonu oldukça etkileyici… Loş ışıkta etrafınız şaraplarla dolu bir alanda sevgilinizle oldukça romantik bir akşam yemeği tercih edebileceğiniz gibi iş toplantısı ya da arkadaşlarınızla toplanabileceğiniz bir mekan. Mekanda bar gibi bir bölüm var ve eğer isterseniz burada oturup şarapları almadan önce tadım yapabiliyorsunuz. Aynı şekilde tadım menüleri de mevcut. En az 6-25 kişilik menü seçeneği ile tadım yapabiliyorsunuz.

Fiyat konusuna gelince şaraplar kadar yemekler de oldukça ucuzdu. Böyle bir mekanın nasıl bu kadar uygun fiyatlı olduğuna inanamadık fakat buraya her anlamda bayıldık. Yeni keşfettiğimiz…

View original post 28 kelime daha

Reklamlar

About Cevat Cirak

''Herkes kendi ateşinde yanar''
Bu yazı Genel içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s